Пятница, 2024-04-19, 4:13 PM
SITE LOGO
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная страница | qali & mamakaci - ფორუმი | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
ფორუმი » Тестовый раздел » ფორუმი » qali & mamakaci (siyvaruli, poezia, leqsebi, chanaxatebi...)
qali & mamakaci
valokaДата: Среда, 2006-05-17, 6:48 PM | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: OFFLINE
apaa ravaria smile
Ramea... me isev Senze vfiqrob rogorc yovelTvis. saxlSi marto var, aRar SemiZlia uSenod... ukve meore Tve iwureba rac Cven erTad aRar varT. oRond exla Seni Tavi manaxa da momkla mere.... telefonze zaria. RmerTo vin unda iyos am Sua Ramisas.
-batono.
-ana... ana.. Sena xar?_es nikaa Cemi biZaSvili... ra Wirs neta.
-xo ra moxda!
-ana, anano... bako daiWires Sens Tavs geficebi... anano....
-nika! ra Tqvi? sad xar nika!_vgrZnob rogor mecleba miwa fexqveS.
-Camodi qvemoT me da gio varT. mikvirs. nikas tirili aravis gaugia da exla ra daemarTa magram magis dro ar aris... daufiqreblad Cavicvi rac xelSi momxvda, davavle telefons xeli da da gavvardi gareT. nika da gio manqanaSi isxdnen. karebi gamovaRe da davjeqi. gio Tvalebs ver misworebs...
-nika ra moxda.
-ana... "saqmeze" viyaviT... bakoc xom ici CvenTan erTad dadis sul da isic iyo... rom gavasufTaveT bina aivnidan gadmovZveriT, ukve TiTqmis samSvidobos viyaviT rom karebs wamovede, me bakos davejaxe da orive waviqeciT, mere aRaraferi maxsovs marto is rom bako ukan gadmoZvra me gadamiyvana da TviTon Cavarda... Cemi Zmakaci Cemi gulisTvis Cavarda..._nika qaliviT qviTinebs. giom nerviulobisgan sigarets verafriT moukida. mkvdris feri damedo.
-sad aris exla? minda rom vnaxo.
nikam misamarTi mikarnaxa da manqanis gasaRebi gadmomca. me giJiviT mivaqrolebdi manqanas da Senze vfiqrobdi. maSin xom verc ki warmomedgina ra meloda win me ubedurs....
karebi SevaRe. milicieli sandomiani saxis mqone kaci aRmoCnda.
-SeiZleba? kacma Semomxeda da Cems gadareul saxeze amoixvneSa.
-visTan brZandebiT gogoni?
-javaxiSvilTan! sakuTari xma ver vicani me.
_zura! gasZaxa iman. zura movida.
-gaiyvane exla rom moyvanes imasTan.
zuram TvaliT maniSna wamomyevio...
karebi gamiRo da SemiSva... oTaxSi bako ijda TavCaRunuli magidasTan.
Tvalebidan cremlebi wamomivida...
-bako! man Tavi aswia...
-ana!_wamodga is, me mivedi da mere sul yvelaferi erTmaneTSi airia... mxolod mis cxel tuCebs vgrZnobdi...
-ana miyvarxar anano, uzomoT miyvarxar, exla rom momisajon uSenoT ra gamaZlebinebs... anano arafers ar vnanob arc imas rom es yvelaferi nikas gulisTvis gavakeTe magram uSenod ra meSveleba Cemo patara... _bako giJiviT mefereboda saxeze Tvalebs mikocnida, Tmebs misworebda...
-nu geSinia yvelaferi kargad iqneba Cven erTad viqnebiT.
-giyvarvar? miTxari rom giyvarvar mexveweba is...
-miyvarxar Cemo sicocxle xo... Zalian miyvarxar...
bako mkocnis mTeli saxe damikocna, mere ucbaT TiTqos es yvelaferi gawyda... oTaxi SemoaRes. me bakos Cavexute da iqauroba davtove.
...................................
3 Tvis Semdeg
sasamarTlo. mosamarTle adga:
-gansasjel javaxiSvils miesajos 10 wliT Tavisuflebis aRkveTa...........................................................................

wvimaSi sadRac mivrbodi... vtirodi mindoda rom meyvira... talaxSi davjeqi...
saxlSi mivedi... iq ki Cemi biZaSvili damxvda, nika.... oRond gulgaglejili bakos iaraRiT...


Chemi xatia samshoblo!
...
LIKA+VALODIKA
 
TuraДата: Воскресенье, 2006-05-21, 3:30 PM | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Модераторы
Сообщений: 17
Репутация: 1
Статус: OFFLINE
es namdvili ambavia vaaa cudad damtavrda me amis magari gamityda am ambis mixedvit kai dokumenturi pilmic gamovidoda ara smile

NU ECDEBI IARASEBO ARAMED ECACDE ROM ICXOVRO!
 
valokaДата: Понедельник, 2006-05-22, 5:52 PM | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: OFFLINE
xo tura xo dzaan magaria??? mec momcons... mara bolos cudad mtavrdeba smile es namdvili ambavia tu damijereb smile
ise forumshi marto me da shen ratom vart? blink


Chemi xatia samshoblo!
...
LIKA+VALODIKA
 
TuraДата: Пятница, 2006-05-26, 5:57 PM | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Модераторы
Сообщений: 17
Репутация: 1
Статус: OFFLINE
ravi aba ara jer gavrcelebuli es saiti gavabazrot gaabazre shenc da mec vetyvi vinmes shemovlen daregistrirdebian mara raari ici porumi ara kai to bervi ramea gasaketebeli :)) !!!
Shen ra gqvia?


NU ECDEBI IARASEBO ARAMED ECACDE ROM ICXOVRO!
 
valokaДата: Воскресенье, 2006-06-04, 3:23 PM | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: OFFLINE
ok vecdebi smile biggrin

Добавлено (2006-06-04, 3:23 Pm)
---------------------------------------------
lika mqvia da shen?


Chemi xatia samshoblo!
...
LIKA+VALODIKA
 
ფორუმი » Тестовый раздел » ფორუმი » qali & mamakaci (siyvaruli, poezia, leqsebi, chanaxatebi...)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2006
Используются технологии uCoz